Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 99.

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9427 +Přidejte do mých oblíbených 505.000 €

Javea, Costa Nova, luxusní rodinná vila se 4 ložnicemi. Špičková vila ve špičkové poloze! Nemovitost má prostorné místnosti a nabízí navíc suterén, který je možné obývat jako další obytný prostor. Zahrada i bazén jsou vkusně zařízeny a parcela je oplocená. Objekt pro trvalé užívání.

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Usedlost Na Prodej Denia - Reference E9419 +Přidejte do mých oblíbených 525.000 €

Milovníci venkova a koní si při pohledu na tuto nemovitost dozajista přijdou na své... Obklopena středomořskou krajinou s plantážemi mandlovníků a olivovníků a malebným pohledem na okolní svahy hor se tato idylická usedlost nachází nedaleko své bytné vesnice Gata, která je známá především svými obchůdky s košíkářským zbožím. Původní architektura typická pro fincu byla šikovně a zdařile opatřena moderním liftingem.

více: Usedlost Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9567 +Přidejte do mých oblíbených 525.000 €

Denia, VILA VE STYLU IBIZA S VÝHLEDEM NA MOŘE. Velká panoramatická okna obstarávají efektní průhled do fascinující okolní přírody a dodávají náročnému prostoru světlo a eleganci. Nejvyšší kvalita a prvotřídní vybavení zajišťují onen pocit pohody s vytříbeným flérem klasicky moderního a současného komfortu.

více: Vila Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9301 +Přidejte do mých oblíbených 539.000 €

Solitérní rodinná vila SE SAMOSTATNÝM APARTMÁNEM PRO HOSTY. 4 ložnice, 3 koupelny, Okouzlující vila v absolutně klidném prostředí leží nedaleko od centra města Dénia a přesto v přírodní a velmi klidné poloze... Nemovitost nabízí rovný pozemek (1520 m2), privátní bazén, velké zastřešené terasy, panoramatický výhled na horu Montgó, venkovní kuchyň s grilem, atd. v interiéru: velkorysé pokoje a kuchyň, hodí se k celoročnímu využití.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9570 +Přidejte do mých oblíbených 540.000 €

Dénia, PROJEKT NOVÉ VÝSTAVBY, moderní solitérní vily, blízko pláže a moře. Ve vzdálenosti pár minut chůze od centra města a přístavní čtvrti, na úpatí masívu Montgó nabízíme exkluzivní projekt nové výstavby celkem 22 moderních vil. Všechny vily jsou dvoupodlažní se 3 velkými ložnicemi, nabízejí krásný výhled na hory a jsou orientovány na jih. Vysoký standard výstavby nabízí optimální kvalitu pro celoroční obývání. Atraktivní nabídka!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Usedlost Na Prodej Denia - Reference E9249 +Přidejte do mých oblíbených
Od 599000 €
Nyní 545.000 €

Dénia, skvělá vila / finca se 3 ložnicemi. Okouzlující rodinná finca (venkovská usedlost) o velikosti 200 m2, se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, obývacím pokojem s jídelnou, kuchyní, garáží, střešní terasou, zakrytou terasou .... Objekt se rozkládá na pozemku o rozloze 8500 m2, s bazénem 8 x 4m, terasami, sprchou, parkovacími místy... Vzdálený pouze 5 minut od města Dénia a písečných pláží; Nádherné bydlení v klidné části.

více: Usedlost Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9398 +Přidejte do mých oblíbených
Od 595000 €
Nyní 545.000 €

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9491 +Přidejte do mých oblíbených 549.000 €

Objekt snů S PRVOTŘÍDNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE, ve vyhledávané rezidenční poloze letoviska Dénia. Tato jednopodlažní vila snů, postavená v roce 2002, v nejlepší kvalitě, je vybavena kvalitními materiály. Nemovitost dále disponuje 3 ložnicemi, tropickou zahradou a velkým bazénem. V blízkosti: přírodní park "El Montgó." Dechberoucí výhled nabízí stále dokola nová překvapení a mnoho radosti ze života.

více: Vila Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9614 +Přidejte do mých oblíbených 549.000 €

LUXUSNÍ JEDNOPODLAŽNÍ RODINNÁ VILA, Denia, moderní architektura typu Ibiza-stylu. Poloha je privilegovaná, výhled dechberoucí, nemovitost je snem v reálných barvách. Už při prvním pohledu tato impozantní architektura zaujme svou čistou eleganci a ušlechtilým půvabem, který je ještě podtrhován překrásným exteriérem, jako nápaditými zídkami a malebně osázenými terasami. Objekt snů, který je obecně považován za ¨best in town¨.

více: Vila Na Prodej Denia ...

4 ložnice Usedlost Na Prodej Jalon Valley - Reference E9555 +Přidejte do mých oblíbených 575.000 €

OBLAST Jalon, ŠPANĚLSKÁ FINCA, se 4 ložnicemi. Finca, absolutně jedinečná a na klidném místě, je synonymem pro klid a přírodu, půvabná poloha pro milovníky Španělska. Vzdálená pouze 3 minuty od vesnice a přesto mimo ruch, se (zakrytým) bazénem a samozřejmě se všemi vymoženostmi, které si můžete jen přát!

více: Usedlost Na Prodej Jalon Valley ...