Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 106.

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9354
255.000 €

Samostatně stojící rodinný dům, 3 ložnice a 3 koupelny, bazén. Tato pěkná nemovitost je ve velmi dobrém stavu, nabízí prostorné pokoje a má velmi dobré umístění s výhledem. Samotná vila: 3 ložnice, 3 koupelny, velká kuchyň, obývací jídelna, kryté a odkryté terasy a krásnou zahradu s velkým soukromým bazénem (8 x 4 m). Ve velmi aktuálním rezortu s moderní infrastrukturou.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9529
259.000 €

Oblast Denia/ Els Poblets. OKOUZLUJÍCÍ VILA OBKLOPENA POMERANČEMI. Soliterní rodinná vila v překrásné poloze, pouhých 700 metrů od pláže, se 3 ložnicemi, obývacím pokojem/jídelnou, 2 koupelnami, kuchyní a nezastřešenými terasami. Velmi pěkný objekt s prvotřídním exteriérem.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9452
259.000 €

Oblast Denia, DECHBEROUCÍ PANORAMATICKÝ VÝHLED NA MOŘE A NA HORY, 3 ložnice + 2 koupelny. Tento prostorný dům nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti, přírodu a panoramatický výhled. Perfektní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s venkovní kuchyní a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9283
265.000 €

VILA S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA HORY, rok výstavby 2005, 3 ložnice. Tato solitérní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem, velkým obývacím pokojem. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9367
Od 275000 €
Nyní 265.000 €

SOLITERNÍ RODINNÁ VILA NABÍZEJÍCÍ VYNIKAJÍCÍ SOUKROMÍ A KLID, rok výstavby 2004. Tato volně stojící dvoupodlažní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem a velkou koupelnou. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...