Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 88.

3 ložnice Apartmán Na Prodej Denia - Reference E9552 +Přidejte do mých oblíbených 260.900 €

Denia,Las Marinas. ŠPIČKOVÝ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM, VZDÁLENÝ POUZE 5 MINUT CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PLÁŽE. Apartmány, velmi luxusně uspořádané, jsou postavené v prvotřídní poloze a jsou vybaveny klimatizací k chlazení i vytápění, italskou kuchyní, velkou terasou a komunálním bazénem. Naprostý luxus!

více: Apartmán Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9558 +Přidejte do mých oblíbených 269.000 €

VILA S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA MOŘE, 3 ložnice + 3 koupelny. Nemovitost nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti, přírodu a výhled na moře. Perfektní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s privátním bazénem a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu!

více: Vila Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9377 +Přidejte do mých oblíbených
Od 299000 €
Nyní 269.000 €

Dénia/ Els Poblets, Rodinná vila s bazénem, pozemek o velikosti cca 470 m2, pouze pár minut chůze od pláže a obchodu. Tato volně stojící vila nabízí mimo jiné 4 ložnice, 2 koupelny a prostournou terasu. Krásná poloha s orientací na jih. Ideální nemovitost pro celoroční pobyt, rovný a pěkný pozemek. Vřele doporučujeme prohlídku

více: Vila Na Prodej Denia ...

5 ložnice Vila Na Prodej Jalon Valley - Reference E9597 +Přidejte do mých oblíbených 274.900 €

Oblast Jalon, VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE, 5 ložnice, skvěle udržováno. Nemovitost, která v sobě spojuje dva sny – dům snů v poloze snů. Posazena uprostřed věčně zeleného údolí je tato nemovitost oázou klidu. Na hlavním podlaží: velký obývací pokoj, samostatná kuchyně s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelna, velká terasa a privátní bazén 8 x 4 m. Ve spodním podlaží: samostatný domek pro hosty, s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. Kompletně zařízeno!

více: Vila Na Prodej Jalon Valley ...

5 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9618 +Přidejte do mých oblíbených 275.000 €

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ VILA S SE SAMOSTATNÝM APARTMÁNEM PRO HOSTY A VÝHLEDEM NA MOŘE, s 5 ložnicemi + 4 koupelnami. Nemovitost nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti, přírodu, krásné výhledy na okolní přírodu a moře. Perfektní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s privátním bazénem a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Řadový dům Na Prodej Denia - Reference E9542 +Přidejte do mých oblíbených 275.000 €

Oblast Dénia, nové moderní vily, pouze 1 km od písečné pláže. Exkluzivně nabízíme: pěkné nové vily na okraji malé obce ležící v severní části Costa Blanca. Vily jsou vhodné pro trávení dovolené nebo pro celoroční využití, leží pouze 1 km od klidné pláže s jemným pískem. Vily mají k dispozici soukromý pozemek a možnost výstavby privátního bazénu. Velmi zajímavá nabídka!

více: Řadový dům Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9581 +Přidejte do mých oblíbených 279.000 €

VILA S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ A ORIENTACÍ NA JIH, oblast Dénia. Královský luxus a komfort se šesti ložnicemi! Vila s jedinečným designem a překrásný výhledem do údolí, dále disponuje samostatným apartmánem pro hosty, bazénem, zahradou, venkovní kuchyní s grilem... Skvělý objekt v prvotřídní poloze, nyní za velmi výhodnou cenu!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9624 +Přidejte do mých oblíbených 279.000 €

RODINNÁ VILA se samostatným apartmánem pro hosty a NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE. Tato solitérní vila nabízí 4 ložnic, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem, velkým obývacím pokojem, pyšní se nádherným výhledem... Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Střešní apartmán Na Prodej Oliva Nova - Reference E9259 +Přidejte do mých oblíbených 280.000 €

Pouze 200 m OD PÍSEČNÉ PLÁŽE, NOVOSTAVBA - PENTHOUSE se 3 ložnicemi. Tento moderní, luxusní objekt se nachází u nejlepších písečných pláží Dun letoviska Oliva. Jedná se o exkluzivní penthouse se třemi ložnicemi, zastřešenou terasou a nádherným výhledem. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce!

více: Střešní apartmán Na Prodej Oliva Nova ...

2 ložnice Střešní apartmán Na Prodej Denia - Reference E9554 +Přidejte do mých oblíbených 284.900 €

Denia,Las Marinas. ŠPIČKOVÝ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM, VZDÁLENÝ POUZE 5 MINUT CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PLÁŽE. Apartmány, velmi luxusně uspořádané, jsou postavené v prvotřídní poloze a jsou vybaveny klimatizací k chlazení i vytápění, italskou kuchyní, velkou terasou a komunálním bazénem. Naprostý luxus!

více: Střešní apartmán Na Prodej Denia ...


předchozí123456789