Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 98.

3 ložnice Apartmán Na Prodej Oliva Nova - Reference E9027 +Přidejte do mých oblíbených
Od 285000 €
Nyní 252.000 €

OLIVA NOVA GOLF, apartmán přímo u golfového hřiště, a 600 m od pláže. Apartmán má zastřešený vstup, obývací pokoj s jídelnou, kompletně vybavenou kuchyni, tři ložnice, dvě velké koupelny a 3 terasy. Objekt se nachází ve velmi klidné poloze a přímo u golfového hřiště. Oliva Nova golf se nachází v pětihvězdičkové poloze na pobřeží Costa Blanca!

více: Apartmán Na Prodej Oliva Nova ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9452 +Přidejte do mých oblíbených 259.000 €

Oblast Denia, DECHBEROUCÍ PANORAMATICKÝ VÝHLED NA MOŘE A NA HORY, 3 ložnice + 2 koupelny. Tento prostorný dům nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti, přírodu a panoramatický výhled. Perfektní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s venkovní kuchyní a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Apartmán Na Prodej Denia - Reference E9552 +Přidejte do mých oblíbených 260.900 €

Denia,Las Marinas. ŠPIČKOVÝ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM, VZDÁLENÝ POUZE 5 MINUT CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PLÁŽE. Apartmány, velmi luxusně uspořádané, jsou postavené v prvotřídní poloze a jsou vybaveny klimatizací k chlazení i vytápění, italskou kuchyní, velkou terasou a komunálním bazénem. Naprostý luxus!

více: Apartmán Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9557 +Přidejte do mých oblíbených 265.000 €

Oblast Dénia, Monte Pego, velmi prostorná vila s 3 ložnicemi a s PŘEKRÁSNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE. Tento objekt vám nabízíme v nejlepší poloze letoviska Dénia, s moderní infrastrukturou a překrásným výhledem na moře. Nemovitost nabízí 2 obytná podlaží, nahoře s obývacím pokojem s jídelnou, otevřenou kuchyní, 3 ložnicemi, 2 koupelnami a velkými terasami s 1 bazény. Ve spodním podlaží: 1 ložnice, obývací pokoj a prostorná nezastřešená terasa.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9596 +Přidejte do mých oblíbených 265.000 €

RODINNÁ VILA S BAZÉNEM A VÝHLEDEM NA MOŘE, rok výstavby 2004, 3 ložnice. Tato nádherná solitérní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem, ústředním vytápěním a velkým obývacím pokojem. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití.

více: Vila Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9377 +Přidejte do mých oblíbených
Od 299000 €
Nyní 269.000 €

Dénia/ Els Poblets, Rodinná vila s bazénem, pozemek o velikosti cca 470 m2, pouze pár minut chůze od pláže a obchodu. Tato volně stojící vila nabízí mimo jiné 4 ložnice, 2 koupelny a prostournou terasu. Krásná poloha s orientací na jih. Ideální nemovitost pro celoroční pobyt, rovný a pěkný pozemek. Vřele doporučujeme prohlídku

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9558 +Přidejte do mých oblíbených 269.000 €

VILA S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA MOŘE, 3 ložnice + 3 koupelny. Nemovitost nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti, přírodu a výhled na moře. Perfektní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s privátním bazénem a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu!

více: Vila Na Prodej Denia ...

5 ložnice Vila Na Prodej Jalon Valley - Reference E9597 +Přidejte do mých oblíbených 274.900 €

Oblast Jalon, VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE, 5 ložnice, skvěle udržováno. Nemovitost, která v sobě spojuje dva sny – dům snů v poloze snů. Posazena uprostřed věčně zeleného údolí je tato nemovitost oázou klidu. Na hlavním podlaží: velký obývací pokoj, samostatná kuchyně s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelna, velká terasa a privátní bazén 8 x 4 m. Ve spodním podlaží: samostatný domek pro hosty, s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. Kompletně zařízeno!

více: Vila Na Prodej Jalon Valley ...

3 ložnice Řadový dům Na Prodej Denia - Reference E9542 +Přidejte do mých oblíbených 275.000 €

Oblast Dénia, nové moderní vily, pouze 1 km od písečné pláže. Exkluzivně nabízíme: pěkné nové vily na okraji malé obce ležící v severní části Costa Blanca. Vily jsou vhodné pro trávení dovolené nebo pro celoroční využití, leží pouze 1 km od klidné pláže s jemným pískem. Vily mají k dispozici soukromý pozemek a možnost výstavby privátního bazénu. Velmi zajímavá nabídka!

více: Řadový dům Na Prodej Denia ...

4 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9581 +Přidejte do mých oblíbených 279.000 €

VILA S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ A ORIENTACÍ NA JIH, oblast Dénia. Královský luxus a komfort se šesti ložnicemi! Vila s jedinečným designem a překrásný výhledem do údolí, dále disponuje samostatným apartmánem pro hosty, bazénem, zahradou, venkovní kuchyní s grilem... Skvělý objekt v prvotřídní poloze, nyní za velmi výhodnou cenu!

více: Vila Na Prodej Denia ...