Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 73.

0 ložnice Pozemek Na Prodej Denia - Reference: E8062
24.000 €

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!
více: Pozemek Na Prodej Denia ...

0 ložnice Pozemek Na Prodej Denia - Reference: E8066
47.000 €

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!
více: Pozemek Na Prodej Denia ...

0 ložnice Pozemek Na Prodej Denia - Reference: E8065
47.900 €

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.
více: Pozemek Na Prodej Denia ...

1 ložnice Apartmán Na Prodej Pego Valley - Reference: E9380
58.500 €

Pego, Moderní apartmán (1 ložnice). Krásný byt v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.
více: Apartmán Na Prodej Pego Valley ...

2 ložnice Apartmán Na Prodej Pego Valley - Reference: E9361
87.000 €

Pego, Moderní apartmán (2 ložnice). Krásný apartmán v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.
více: Apartmán Na Prodej Pego Valley ...