Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 17.

4 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1610 +Přidejte do mých oblíbených
Od 499000 €
Nyní 425.000 €

Moraira, solitérní vila se 4 ložnicemi a 3 koupelnami. Vila v prvotřídní poloze „San Jaime“, nabízí prostory vhodné pro rodinu a tradiční atmosféru. S nezastřešenými terasami, výhledem na moře, privátním bazénem a garáží. Velmi zajímavá nabídka.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

6 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1640 +Přidejte do mých oblíbených 475.000 €

Moraira, 6 ložnic, 3 koupelny. Super solitérní vila, SE 6 LOŽNICEMI, POUZE 3 KM VZDÁLENÁ OD STŘEDU OBCE. Velmi zajímavá nabídka.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

3 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1547 +Přidejte do mých oblíbených 499.900 €

VELKORYSÁ SOLITÉRNÍ VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE V MORAIRA, 3 ložnice. Nemovitost se 3 ložnicemi se nachází ve vyhledávané lokalitě v Moraira. Objekt byl postaven v roce 2004 a je stále jako nový, má příjemné soukromí a nabízí překrásný výhled na moře a hory. S velkým bazénem a přilehlou terasou, špičková nemovitost pro celoroční využití!

více: Vila Na Prodej Moraira ...

5 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1794 +Přidejte do mých oblíbených 595.000 €

Luxusní vila VE STYLU IBIZA, Moraira, 5 ložnic, S JEDINEČNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE!

více: Vila Na Prodej Moraira ...

3 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1602 +Přidejte do mých oblíbených 599.000 €

Tato vila by mohla být klidně útočištěm císařovny „Sissi“ u Středozemního moře, tak výjimečná, tak bezmezně romantická, honosně zasněná a s oním neodolatelným šarmem výjimečnosti – tak se vám představí tato okouzlující usedlost. Se svůdným pohledem do zálivu ležícího u nohou a neskutečně modrým mořem na horizontu se tato vila připomínající spíše zámek rozprostírá na klidném jižním svahu s nezastavitelným výhledem.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

3 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference E9434 +Přidejte do mých oblíbených 785.000 €

V jednoduchosti je krása, což potvrzuje i tato designová vila v oblasti Moraira, Cumbre del Sol. Tato impozantní nemovistost, obklopena mezinárodní klientelou, nabízí jedinečný panoramatický výhled na moře, vlasní bazén a úchvatnou slunnou terasu.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

3 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference E9435 +Přidejte do mých oblíbených 787.000 €

Oblast Moraira, Cumbre del Sol. Perla v mezinárodním sousedství mezi honosnými stavbami se tato impozantní novostavba vily S VÝHLEDEM NA MOŘE prezentuje v jednoduché kráse bez kudrlinek, zářivě bílá, pozoruhodně doplněná takřka umělecky koncipovaným exteriérem, nezvyklou vstupní branou, bazénem s azurově modrou vodou a překrásnými slunečními terasami.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

3 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference E9522 +Přidejte do mých oblíbených 945.000 €

Moraira, vila snů v DESIGNOVÉM PROVEDENÍ A S VÝHLEDEM NA MOŘE. Objekt snů na Costa Blanca... Vila je postavena velmi honosně, s celou řadou designových prvků a je velmi vkusně zařízena – tím je naprosto jedinečná. Objekt je optimálně orientován vůči Středozemnímu moři a nabízí na něj překrásný výhled. Se 3 ložnicemi, 3 koupelnami, 2 salony... Objekt, ve kterém si budete užívat každý den života. Nedaleko pláže, vkusný klenot vybavený naprostým luxusem.

více: Vila Na Prodej Moraira ...

6 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference E9595 +Přidejte do mých oblíbených 995.000 €

Moraira, část El Portet. Vila se 6 ložnicemi, VÝHLEDEM NA HORY A SAMOSTATNÝM APARTMÁNEM PRO HOSTY. Vila nabízí 6 ložnic a 6 koupelen, a je tak vhodná pro rodiny. S velmi pěkným pohledem na hory, privátním bazénem (12 x 6 m) a velkými nezastřešenými terasami. Nemovitost s celou řadou možností!

více: Vila Na Prodej Moraira ...

4 ložnice Vila Na Prodej Moraira - Reference M1618 +Přidejte do mých oblíbených 1.195.000 €

VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE. S okouzlujícím výhledem na fascinující pobřeží a azurově modré Středozemní moře se prezentuje tato bílá vila obklopena sluncem zalitými terasami z přírodního kamene, zářícím bazénem a nádhernými palmami. Vysloveně velkorysá nabídka místností se rozkládá v absolutně klidné poloze na jižním svahu, přičemž samotné obytné podlaží je dosažitelné z ulice pouze po několika málo schodech.

více: Vila Na Prodej Moraira ...


předchozí12