Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 49.

3 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E9533
345.000 €

Javea, Tossalet. Solitérní vila se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a samostatným apartmánem pro hosty, nedaleko pláže Arenal. Atraktivní, tradiční a samostatně stojící objekt, se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, další vybavení: velký bazénový sektor a pěkné nezastřešené terasy. Atraktivní nabídka ve vynikající poloze!
více: Vila Na Prodej Javea ...

5 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E9286
439.500 €

Jedinečná nabídka! Finca s odděleným domem pro hosty (celkem 5 ložnic) a s překrásným panoramatickým výhledem... Z tohoto kompletně zrenovovaného klenotu vyzařuje tradice a nádech minulosti, přesto však tato vila nabízí veškeré pohodlí moderní nemovitosti. Objekt stojí na pozemku o rozloze 1.751 m2, v idylické krajině méně než 10 minut od písečné pláže, 2 minuty od centra obce. Může se pochlubit bazénem o velikosti 10 x 5 metrů, vířivkou a krásnou zahradou. Krásná nemovitost za výhodnou cenu!
více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E9432
447.950 €

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E9122
448.000 €

Vila s nádherným výhledem na moře v Jávea. Jako vydařená směs z rustikální, kastilské chalety a příjemně elegantního zámečku se tato malebná vila tyčí nad romantickým divokým pobřežím a neskutečně modrým mořem. Tato nádherná usedlost se v absolutním soukromí a naprosto klidné poloze rozkládá na dvou hlavních podlažích. Vegetací bujně zarostlé svahy nabízejí okouzlující výhled.
více: Vila Na Prodej Javea ...

3 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E8941
495.000 €

Javea, Montgó, jedinečná vila, 3 ložnice, orientovaná na jih. Překrásná nemovitost, skvěle udržovaná, s prostornými místnostmi. S orientací na jih a moderními stavebními detaily vytvářejícími pohodovou atmosféru; nemovitost lze snadno využívat po celý rok. S privátním bazénem, garáží a obklopena přírodním parkem; skvělý objekt, nyní za velmi atraktivní cenu!
více: Vila Na Prodej Javea ...