Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 52.

3 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9533 +Přidejte do mých oblíbených 345.000 €

Javea, Tossalet. Solitérní vila se 3 ložnicemi a 3 koupelnami a samostatným apartmánem pro hosty, nedaleko pláže Arenal. Atraktivní, tradiční a samostatně stojící objekt, se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, další vybavení: velký bazénový sektor a pěkné nezastřešené terasy. Atraktivní nabídka ve vynikající poloze!

více: Vila Na Prodej Javea ...

5 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9286 +Přidejte do mých oblíbených 439.500 €

Jedinečná nabídka! Finca s odděleným domem pro hosty (celkem 5 ložnic) a s překrásným panoramatickým výhledem... Z tohoto kompletně zrenovovaného klenotu vyzařuje tradice a nádech minulosti, přesto však tato vila nabízí veškeré pohodlí moderní nemovitosti. Objekt stojí na pozemku o rozloze 1.751 m2, v idylické krajině méně než 10 minut od písečné pláže, 2 minuty od centra obce. Může se pochlubit bazénem o velikosti 10 x 5 metrů, vířivkou a krásnou zahradou. Krásná nemovitost za výhodnou cenu!

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9432 +Přidejte do mých oblíbených 440.000 €

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9122 +Přidejte do mých oblíbených 448.000 €

Vila s nádherným výhledem na moře v Jávea. Jako vydařená směs z rustikální, kastilské chalety a příjemně elegantního zámečku se tato malebná vila tyčí nad romantickým divokým pobřežím a neskutečně modrým mořem. Tato nádherná usedlost se v absolutním soukromí a naprosto klidné poloze rozkládá na dvou hlavních podlažích. Vegetací bujně zarostlé svahy nabízejí okouzlující výhled.

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9427 +Přidejte do mých oblíbených 505.000 €

Javea, Costa Nova, luxusní rodinná vila se 4 ložnicemi. Špičková vila ve špičkové poloze! Nemovitost má prostorné místnosti a nabízí navíc suterén, který je možné obývat jako další obytný prostor. Zahrada i bazén jsou vkusně zařízeny a parcela je oplocená. Objekt pro trvalé užívání.

více: Vila Na Prodej Javea ...

5 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9307 +Přidejte do mých oblíbených 575.000 €

JAVEA, VILA SE SAMOSTATNÝM APARTMÁNEM PRO HOSTY, PĚKNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM a 5 ložnicemi. Nemovitost z roku 1984 se může pochlubit vynikající polohou u golfového hřiště a je velmi dobře udržovaná. Vynikající nemovitost pro milovníky Španělska, kteří si chtějí častěji užívat španělského života se svými hosty nebo rodinou!

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9534 +Přidejte do mých oblíbených 595.000 €

Javea, kompletně zrekonstruovaná solitérní vila se 4 ložnicemi, S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ A ČÁSTEČNĚ NA MOŘE. Velmi atraktivní objekt s překrásným panoramatickým výhledem, 4 ložnicemi a samostatným apartmánem pro hosty. Poloha výše ve svahu, proto nabízí klid a soukromí, přitom se nachází pouze 5 minut jízdy autem od pláže Arenal. S obývacím pokojem - jídelnou, centrálním vytápěním, bazénem 8 x 4 m, pěknou zahradou, carportem ... Komplexní objekt pro celoroční využití.

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E8818 +Přidejte do mých oblíbených
Od 695000 €
Nyní 595.000 €

Jávea, SOLITÉRNÍ VILA NA JEDNOM PODLAŽÍ, POUZE 2 MIN. OD CENTRA VESNICE, 4 ložnice, 3 koupelny, velký pozemek a bazén. Nemovitost, kompletně zařízená, se nejlépe hodí pro celoroční využití. S velkým bazénem, nezastřešenými terasami a luxusním okolím. Velmi pěkný objekt!

více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9511 +Přidejte do mých oblíbených 599.000 €

Oblast Montgó, OKOUZLUJÍCÍ TRADIČNÍ VILA, samostatně stojící, s 4 ložnicemi. Zánovní a velmi dobře udržovaná moderní vila s bazénem a zahradou, na soukromém pozemku o rozloze 830 m2, v klidné rezidenční oblasti, POUZE 10 MINUT JÍZDY OD PÍSEČNÉ PLÁŽE a 3 minuty od středu vesnice. Nemovitost je jako nová a kompletně zařízená. Výborně se hodí pro celoroční využití. Objekt snů za dobrou cenu!

více: Vila Na Prodej Javea ...

3 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference E9644 +Přidejte do mých oblíbených 620.000 €

Velmi pěkná solitérní vila, Jávea, oblast Ambolo, 4 ložnice a 4 koupelny. Klenot, v nejlepší poloze a s naprostým komfortem. Vila nabízí 2 obývací pokoje, jídelnu, otevřenou kuchyni, 4 ložnice, 4 koupelny, zastřešenou terasu a nekonečné koupání pod blankytně modrou oblohou v privátním bazénu. Se 3 koupelnami „en suite", centrálním vytápěním, vestavnými skříněmi, naprostý luxus pro milovníky Španělska. Vila: ve stavu jako nová.

více: Vila Na Prodej Javea ...


předchozí123456