Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 94.

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9574 +Přidejte do mých oblíbených 149.000 €

Oblast Denia, Soliterní vila S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE A HORY, 3 ložnice, 2 koupelny. Prostorný rodinný dům se soukromým pozemkem o velikosti 296 m2, v bezvadném stavu se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem/jídelnou, nezastřešenými terasami a nádherným výhledem.

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9407 +Přidejte do mých oblíbených
Od 165000 €
Nyní 149.000 €

Oblast Denia, Els Poblets, krásná vila s vlastním bazénem. Samostatně stojící jednopodlažní rodinná vila (1976), je vybavena velkým obývacím pokojem a prostornou kuchyní, soukromou zahradou s překrásný výhledem, čelními terasy a privántním bazénem. Objekt snů, který se nachází nedaleko centra Els Poblets. Překrásná nemovitost v nádherné poloze, špičkový objekt pro celoroční využití.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9514 +Přidejte do mých oblíbených 153.000 €

RODINNÁ VILA S VÝHLEDEM NA HORY, rok výstavby 2006. Tato solitérní, dvoupodlažní vila nabízí 3 ložnice, 2 koupelny a je ve velmi dobrém stavu. Dále disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, komunálním bazénem a prostorným obývacím pokojem. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9370 +Přidejte do mých oblíbených 175.000 €

Velmi dobře udržovaná vila s privátní zahradou a parkovištěm v blízkosti golfového hřiště. Dům má zastřešený vchod, obývací pokoj/jídelnu s centrálním vytápěním a přístupem na terasu a zahradu, kompletně vybavenou kuchyni, dvě velké ložnice a dvě prostorné koupelny. Bungalov se nachází v klidné poloze u soukromé silnice a nedaleko golfového hřiště. La Sella Dénia je špičkovou pětihvězdičkovou lokalitou na Costa Blanca s 24hodinovou ostrahou.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9572 +Přidejte do mých oblíbených 179.000 €

Oblast Dénia / Els Poblets. 3 ložnice. Soliterní rodinná vila k prodeji v klidné rezidenční zóně, POUZE 200 METRŮ OD MOŘE. Vzdálenost od centra Els Poblets: 500 metrů, od letoviska Dénia: 9 km. Slunná poloha!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9328 +Přidejte do mých oblíbených 189.000 €

Vila se 2 podlažími v dobře udržovaném resortu, POUZE 500 METRŮ OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Postavena v roce 2006, skvěle udržovaná, z kvalitních materiálů. Přízemí: zastřešená terasa, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna a otevřená kuchyně. S krásným atriem, vnějším schodištěm na střešní terasu s 3. ložnicí a koupelnou. Luxusní bungalov v příjemném prostředí!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9530 +Přidejte do mých oblíbených 199.000 €

Oblat Dénia/ Els Poblets Novostavba, 3-pokojové soliterní vily a řadové domky, pouhý 1 kilometr od pláže. Dobře vybavené vily s hezkou společnou plochou a pozemky pro soukromé využití. Tyto nemovitosti s moderním designem nabízejí vše, co si přejete pro rekreační nebo celoroční pobyty na severním pobřeží Costa Blanca. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti projektu. Stavební činnost již byla zahájena, domy budou dokončeny v červenci 2021. Zarezervujte si svou návštěvu ještě dnes.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9397 +Přidejte do mých oblíbených 205.000 €

3 ložnice. Tato vila S PŘEKRÁSNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE A ÚDOLÍ je v dobrém stavu. Může se pochlubit bohatým vybavením jako velkým bazénem, sluneční terasou, vytápěním, dvojitým zasklením oken, velkým obývacím pokojem s jídelnou a překrásným výhledem.

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9422 +Přidejte do mých oblíbených
Od 215000 €
Nyní 205.000 €

NA PRODEJ v Monte Pego, rodinná vila s výhledem na hory, 2 ložnice + 2 koupelny. Nemovitost nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti a přírodu. Jednopodlažní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s privátním bazénem a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu.

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9026 +Přidejte do mých oblíbených 219.000 €

2 ložnice, oblast Dénia / Els Poblets. Solitérní vila se nachází na rovině v oblasti s moderní zástavbou. POUZE 800 METRŮ OD MOŘE a 1 km od centra Els Poblets. Pro rodinu nemovitost snů, výborně udržovaná, se zastřešenou terasou a výhledem na hory!

více: Vila Na Prodej Denia ...