Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 102.

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9375
135.000 €

Oblast Dénia, solitérní dům, 3 ložnice a 2 koupelny, komunální bazén. Nemovitost - ve stavu jako nová - (rok výstavby 2004) se nachází v moderní zástavbě s krátkou dojezdovou vzdáleností do letovisek Dénia, Javea a k bílým plážím Costa Blanca. Poloha je velmi klidná, sousedství je mezinárodní, nemovitost nabízí praktické členění s nezastřešenými terasami a panoramatickým výhledem do údolí. Velmi vhodné pro dovolenou a celoroční využití.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9421
139.000 €

Samostatně stojící vila (orientace na jih) S PŘEKRÁSNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ, 3 LOŽNICE, 2 KOUPELNY. Solitérní vila na soukromém rohovém pozemku o velikosti 165 m2, v bezvadném stavu se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem/jídelnou, nezastřešenými terasami s nádherným výhledem do údolí (orientace na jih). Se společným bazénem.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9436
145.000 €

Samostatně stojící rodinná vila s výhledem na moře, rok výstavby 2005, 3 ložnice. Tato dvoupatrová soliterní vila v klidné poloze, obklopena přírodou, nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, komunálním bazénem, velkým obývacím pokojem, pyšní se nádherným výhledem na moře ... Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9514
148.000 €

RODINNÁ VILA S VÝHLEDEM NA HORY, rok výstavby 2006. Tato solitérní, dvoupodlažní vila nabízí 3 ložnice, 2 koupelny a je ve velmi dobrém stavu. Dále disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, komunálním bazénem a prostorným obývacím pokojem. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9407
Od 165000 €
Nyní 149.000 €

Oblast Denia, Els Poblets, krásná vila s vlastním bazénem. Samostatně stojící jednopodlažní rodinná vila (1976), je vybavena velkým obývacím pokojem a prostornou kuchyní, soukromou zahradou s překrásný výhledem, čelními terasy a privántním bazénem. Objekt snů, který se nachází nedaleko centra Els Poblets. Překrásná nemovitost v nádherné poloze, špičkový objekt pro celoroční využití.
více: Vila Na Prodej Denia ...