Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 89.

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9574 +Přidejte do mých oblíbených 149.000 €

Oblast Denia, Soliterní vila S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE A HORY, 3 ložnice, 2 koupelny. Prostorný rodinný dům se soukromým pozemkem o velikosti 296 m2, v bezvadném stavu se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem/jídelnou, nezastřešenými terasami a nádherným výhledem.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9594 +Přidejte do mých oblíbených
Od 155000 €
Nyní 149.500 €

Samostatně stojící rodinná vila s výhledem na moře, rok výstavby 2005, 3 ložnice. Tato dvoupatrová soliterní vila v klidné poloze, obklopena přírodou, nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, komunálním bazénem, velkým obývacím pokojem, pyšní se nádherným výhledem na moře ... Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9606 +Přidejte do mých oblíbených 155.000 €

Samostatně stojící vila (orientace na jih) S PŘEKRÁSNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ, 3 LOŽNICE, 2 KOUPELNY. Solitérní vila, se soukromým pozemkem o velikosti 197 m2, v bezvadném stavu se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem/jídelnou, nezastřešenými terasami s nádherným výhledem do údolí (orientace na jih). Se společným bazénem.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9621 +Přidejte do mých oblíbených 157.000 €

Samostatně stojící vila (orientace na jih) s NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA HORY. Tato krásná samostatně stojící vila na pozemku o rozloze 441 m2, disponuje 3 ložnice, 2 koupelny, prostorným obývacím pokojem a terasami, které nabízejí úžasné výhledy do okolí. K dispozici je i komunální bazén.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9637 +Přidejte do mých oblíbených 159.000 €

Oblast Dénia, solitérní dům, 3 ložnice a 2 koupelny, komunální bazén. Nemovitost - ve stavu jako nová - (rok výstavby 2004) se nachází v moderní zástavbě s krátkou dojezdovou vzdáleností do letovisek Dénia, Javea a k bílým plážím Costa Blanca. Poloha je velmi klidná, sousedství je mezinárodní, nemovitost nabízí praktické členění s nezastřešenými terasami a panoramatickým výhledem do údolí. Velmi vhodné pro dovolenou a celoroční využití.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9648 +Přidejte do mých oblíbených 179.000 €

Solitérní vila (orientace na jih) S PŘEKRÁSNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE. Samostatně stojící rodinná vila, se soukromým rohovým pozemkem o velikosti 303 m2, v bezvadném stavu, se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem/jídelnou. Dále pak disponuje balkónem s nádherným výhledem do údolí (orientace na jih) a komunálním bazénem. Zaručeně ideální objekt na celoroční využití.

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9328 +Přidejte do mých oblíbených 189.000 €

Vila se 2 podlažími v dobře udržovaném resortu, POUZE 500 METRŮ OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Postavena v roce 2006, skvěle udržovaná, z kvalitních materiálů. Přízemí: zastřešená terasa, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna a otevřená kuchyně. S krásným atriem, vnějším schodištěm na střešní terasu s 3. ložnicí a koupelnou. Luxusní bungalov v příjemném prostředí!

více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9530 +Přidejte do mých oblíbených 199.000 €

Oblat Dénia/ Els Poblets Novostavba, 3-pokojové soliterní vily a řadové domky, pouhý 1 kilometr od pláže. Dobře vybavené vily s hezkou společnou plochou a pozemky pro soukromé využití. Tyto nemovitosti s moderním designem nabízejí vše, co si přejete pro rekreační nebo celoroční pobyty na severním pobřeží Costa Blanca. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti projektu. Stavební činnost již byla zahájena, domy budou dokončeny v červenci 2021. Zarezervujte si svou návštěvu ještě dnes.

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9628 +Přidejte do mých oblíbených 199.000 €

Velmi dobře udržovaná vila s privátní zahradou a parkovištěm v blízkosti golfového hřiště. Dům má zastřešený vchod, obývací pokoj/jídelnu s centrálním vytápěním a přístupem na terasu a zahradu, kompletně vybavenou kuchyni, dvě velké ložnice a dvě prostorné koupelny. Bungalov se nachází v klidné poloze u soukromé silnice a nedaleko golfového hřiště. La Sella Dénia je špičkovou pětihvězdičkovou lokalitou na Costa Blanca s 24hodinovou ostrahou.

více: Vila Na Prodej Denia ...

2 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference E9422 +Přidejte do mých oblíbených
Od 215000 €
Nyní 205.000 €

NA PRODEJ v Monte Pego, rodinná vila s výhledem na hory, 2 ložnice + 2 koupelny. Nemovitost nabízí vše, co se na špičkovou nemovitost ve Španělsku sluší: klid, sousedy z vyšší společnosti a přírodu. Jednopodlažní nemovitost pro celoroční využití, skvěle udržovaná, s privátním bazénem a terasami, výborně se hodí pro celou rodinu. Špičkový objekt, nyní za mimořádně výhodnou cenu.

více: Vila Na Prodej Denia ...


předchozí123456789