Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 10 of 255.

Pozemek Na Prodej Denia - Reference E8062 +Přidejte do mých oblíbených 24.000 €

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!

více: Pozemek Na Prodej Denia ...

Pozemek Na Prodej Denia - Reference E8066 +Přidejte do mých oblíbených 47.000 €

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!

více: Pozemek Na Prodej Denia ...

Pozemek Na Prodej Denia - Reference E8065 +Přidejte do mých oblíbených 47.900 €

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.

více: Pozemek Na Prodej Denia ...

Pozemek Na Prodej Pego Valley - Reference E8438 +Přidejte do mých oblíbených 90.000 €

VÝJIMEČNĚ PŘÍZNIVÁ CENA!!! Oblast Pego, velmi pěkný pozemek (1000 m2), s dechberoucím výhledem na údolí a Středozemní moře. Poloha nabízí novou infrastrukturu a pozemek je připraven k zástavbě. Se zdí z přírodního kamene a obklopen přírodou. Výhled na přírodní park Marjal de Pego a Středozemní moře je naprosto jedinečný. Speciální nabídka!

více: Pozemek Na Prodej Pego Valley ...

2 ložnice Apartmán Na Prodej Denia - Reference E9187 +Přidejte do mých oblíbených 105.000 €

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.

více: Apartmán Na Prodej Denia ...

2 ložnice Apartmán Na Prodej Denia - Reference E9362 +Přidejte do mých oblíbených 109.950 €

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný přízemní apartmán, 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.

více: Apartmán Na Prodej Denia ...

4 ložnice Řadový dům Na Prodej Pego Valley - Reference E9110 +Přidejte do mých oblíbených
Od 149950 €
Nyní 110.000 €

Oblast Pego, Vall de Gallinera, rodinný dům tzv. townhouse. Krásný, autentický španělský dům v malé vesničce s více než 100 obyvateli, nabízí nádherný výhled do údoli. Pouze 25 minut od nádherných pláží. Bez stresu a shonu si zde dopřejete každý den typickou španělskou siestu. Vhodné pro rodiny s dětmi a milovníky klidu, venkova a přírody.

více: Řadový dům Na Prodej Pego Valley ...

2 ložnice Řadový dům Na Prodej Denia - Reference E9501 +Přidejte do mých oblíbených 115.000 €

Prostorný přízemní dům (bungalov) z roku 2005, disponuje dvěma ložnicemi a jednou koupelnou, krytou terasou, velkou komunální zahradou a bazénem. Objekt se nachází v docházkové vzdálenosti od vesnice, a 10 minut jízdy od moře. Ideální objekt pro dovolenou.

více: Řadový dům Na Prodej Denia ...

2 ložnice Apartmán Na Prodej Pedreguer - Reference E9634 +Přidejte do mých oblíbených 119.000 €

Pego, Moderní apartmán (2 ložnice). Krásný apartmán v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.

více: Apartmán Na Prodej Pedreguer ...

2 ložnice Řadový dům Na Prodej Denia - Reference E9617 +Přidejte do mých oblíbených 120.000 €

Dénia, řadový dům s výhledem na moře, 2 ložnice a 2 koupelny, 800 m od centra. Nemovitost je dvoupodlažní a nachází se ve velmi klidné lokalitě. S 2 obývacími pokoji7jídelnou, 2 kompletně zařízené kuchyně, komory, 2 ložnicemi, 2 koupelny, balkonem, soukromou zahradou, privátním parkovištěm a společným bazénem. Skvělá nabídka pro celoroční využití nebo pro trávení dovolené!

více: Řadový dům Na Prodej Denia ...